Šiauliai (1970-?) apžvalginis filmas

Jūsų dėmesiui apžvalginis filmas apie Šiaulius. Filmuota maždaug septintojo – aštuntojo dešimtmačio sandūroje.

Gal kur pastebėjote savo atvaizdą?

Gal žinote kas filmavo?

Gal žinote kurie čia metai?

Rašykite: kinoklubas@splius.lt

16 komentarai / ų

  1. Laikas 8:17 – labai panašu į 14 vid.m. – dabar atrodo, kad Lieporių. 1974 m. ji buvo atidaryta – pirmieji mokslo metai 1974/1975.

  2. Tai panasu apie1967-1971m .TadamanstudijuojantSPI statesi „Taskentas“pietiniam rajone,Lieporiai… O mokykla gal J.Janonio. I naujaji parka vesdavau pasisupt vaikus, dar senajam stovejo vaikam namelis, zaizdavo lauko tenisa.

  3. Mačiau savo mokykla, 13 vidurinę.i ką tik atidaryta mokykla nuėjau į pirmą klasę.kada tai filmuota,nežinau,bet labai gera buvo pamatyti.

  4. Mes buvome pirmi pirmokai 1972 m. šioje 13-oje vidurinėje. Jos atidarymas vėlavo, nespėjo užbaigti iki rugsėjo pirmosios, kelis mėnesius ėjome į mokyklą Lieporių kaime (ten paskui buvo Jaunųjų gamtininkų stotis, paskui automobilių registracijos įstaiga). Tai čia gali būti maždaug 1973 metų pavasaris. O 14-a vidurinė atsidarė gal 2-3 metais vėliau, ir šalia jos nėra tiek daugiaaukščių namų iš eilės palei gatvę, pažiūrėkite Google Maps.

  5. Some truly wonderful articles on this web site, regards for contribution. „It is not often that someone comes along who is a true friend and a good writer.“ by E. B. White.

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.